Kursy CISCO Networking Academy w WSZiB w Krakowie

Certyfikaty - egzamin CISCO

Centrum Egzaminacyjne VUE

Dzięki podpisaniu umowy z firmą Pearson VUE w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie można zdawać międzynarodowe egzaminy certyfikacyjne z branży IT firm takich jak CISCO (m.in. CCNA), CompTIA i inne. Egzaminy przygotowywane są przez organizacje certyfikacyjne (w nomenklaturze VUE: klienci lub sponsorzy) - np: Cisco. Zarejestrowany egzamin jest automatycznie, w zaszyfrowanej formie, ściągany z centrali VUE i rozszyfrowywany tylko na czas egzaminu. Rezultaty są ponownie szyfrowane i odsyłane do VUE, a stamtąd bezpośrednio do klientów. W związku z tym egzamin zdawany w naszym centrum, jest taki sam jaki można by zdawać na całym świecie w ośrodkach Pearson VUE. Właściwy certyfikat jest wydawany przez klienta i wysyłany na adres kandydata. Dzięki temu kandydaci na całym świecie otrzymują ten sam dokument.

Egzamin CCNA :

Rekomendowana przez firmę Cisco® ścieżka certyfikacyjna dla kursów CNA to:

  1. certyfikat CCENT (egzamin ICND1 nr 100-105 ) po pierwszych dwóch semestrach nauki,
  2. certyfikat CCNA (egzamin nr 200-105) po wszystkich czterech semestrach nauki.

Posiadając zdany egzamin ICND1 (nr 100-105) aby uzyskać certyfikat na poziomie CCNA wystarczy zdać egzamin ICND2 (nr 200-101), którego zawartość będzie koncentrować się na tematyce kursów semestru 3 i 4. Egzamin CCNA (nr 200-105) obejmuje zagadnienia wszystkich semestrów akademii CNA.

Ceny powyższych egzaminów kształtują się następująco:

Więcej o certyfikatach:

Centrum Egzaminacyjne VUE :

WSZiB w Krakowie

Al. Kijowska 14
30-079 Kraków

IV piętro, pok 421

tel : +48 012 635 68 62
fax : +48 012 635 68 62

centrumpearson@wszib.edu.pl

Zapisy :

Szczegółowe informacji dotyczących zapisów na egzaminy znajdują się na stronie Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie::

http://www.wszib.edu.pl/vue

Powrót do strony głównej